آشنایی با ساختار و ویژگی های مهم شیشه سکوریت، ضد گلوله و شیشه لمینت آگاهی گلس
آشنایی با ساختار و ویژگی های مهم شیشه سکوریت، ضد گلوله و شیشه لمینت آگاهی گلس

شیشه های سکوریت از انواع بسیار مقاوم و البته گران قیمت در بین شیشه ها هستند که شامل انواع مختلفی می شوند. شما می توانید انواع شیشه سکوریت طرح دار و شیشه سکوریت مات و حتی شیشه سکوریت بالکن برای منزل خود را سفارش دهید و در سازه ها و کاربرد های مختلف از آنها […]

شیشه های سکوریت از انواع بسیار مقاوم و البته گران قیمت در بین شیشه ها هستند که شامل انواع مختلفی می شوند. شما می توانید انواع شیشه سکوریت طرح دار و شیشه سکوریت مات و حتی شیشه سکوریت بالکن برای منزل خود را سفارش دهید و در سازه ها و کاربرد های مختلف از آنها استفاده کنید. اگر مشتاق هستید تا با ویژگی های شیشه لمینت آگاهی گلس آشنا شوید، به خواندن این مقاله ادامه دهید.

در اینجا می خواهیم در ابتدا به قیمت شیشه سکوریت بپردازیم. بعد از آن شیشه ی ضد گلوله را مورد بررسی قرار می دهیم تا با ویژگی های آن آشنا شویم. سپس به شیشه لمینت آگاهی گلس و ویژگی های آن خواهیم پرداخت.

قیمت شیشه سکوریت

به لطف پیشرفت‌های مختلف در فناوری‌های تولید، اکنون می‌توان شیشه را تقریباً به هر شکلی ساخت – از مربع‌ها و دایره‌های استاندارد گرفته تا اشکال پیچیده نامنظم، ارگانیک و هندسی. فرآیندهای مختلفی از جمله حفاری، برش واترجت و ماشینکاری CNC می‌تواند برای دستیابی به اشکال سفارشی برای کاربردها و نیازهای خاص مورد استفاده قرار گیرد. قیمت کلی شیشه بسته به روش شکل دهی متفاوت خواهد بود. هرچه شکل شیشه پیچیده تر باشد، روش ساخت پیچیده تر، هزینه آن بیشتر می شود.

لبه کاری

شیشه را می توان با انواع مختلف لبه ها ساخت. مانند شکل، پیچیدگی لبه های مورد نیاز بر هزینه های محصول تأثیر می گذارد. تقریباً تمام شیشه ها به برش های ساده نیاز دارند که ابتدایی ترین لبه ها هستند. این حداقل بر قیمت ها تأثیر می گذارد. لبه‌های کمی پیچیده‌تر، مانند برش و سوایپ – که در آن “swipe” به یک اریب بسیار خفیف اشاره دارد – منجر به افزایش متوسط ​​قیمت خواهد شد. سنگ زنی لبه های بسیار پیچیده، که ممکن است شامل اریب های سفارشی یا خاص باشد، می تواند قیمت شیشه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

تقویت و تلطیف

پس از برش قطعات، ممکن است نیاز به تقویت و تلطیف باشد که هر دو باعث افزایش قیمت می شوند. استحکام بخشی برای شیشه‌هایی که در کاربردهای سخت یا سخت شامل تنش‌های فشاری، گرمای شدید یا مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرند، اغلب مورد نیاز است. در حالی که استحکام شیمیایی برای شیشه‌هایی که نیاز به تحمل بار باد و تنش حرارتی دارند ایده‌آل است، تلطیف حرارتی برای شیشه‌هایی که با گرمای زیاد، فشار بالا یا محیط‌های انفجاری مواجه می‌شوند بهترین گزینه است.

شیشه ی ضد گلوله

قیمت هر متر مربع شیشه ضد گلوله با توجه به ضخامت و نوع آن تعیین می شود. باید دقت کنید که شفافیت و وضوح بالا و لایه های PVB در قیمت نهایی محصول تاثیرگذار است. شیشه سکوریت بر اساس استحکام و کاربرد کلی در انواع مختلفی تولید می شود. شیشه مقاوم در برابر گلوله معمولاً در محیط‌های تجاری و مشاغل مورد استفاده قرار می‌گیرد تا لایه حفاظتی اضافی مورد نیاز را فراهم کند. این عینک ها به گونه ای طراحی شده اند که آسیب های ناشی از پرتاب گلوله ها و پرتابه ها را حفظ کرده و از کارگران و مشتریان در مواقع سرقت و سرقت محافظت کنند. شیشه‌های ضد گلوله برای مدارس، ادارات، فروشگاه‌ها و ساختمان‌هایی که به خطر انداختن امنیت گزینه‌ای نیست، بهترین است.

برای اطلاع از قیمت شیشه ی ضد گلوله آگاهی گلس می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.این شیشه‌های ایمنی از یک لایه پلاستیکی ساخته شده‌اند که بین چندین لایه شیشه قرار گرفته و برای تحمل ضربات گلوله مرگبار طراحی شده‌اند. آنها همچنین در برابر شکستگی مقاوم هستند و شکستن آنها بسیار دشوار است. لایه پلاستیک شیشه خرد شده را پس از شکستن نگه می دارد و اجازه عبور گلوله را نمی دهد. کاربردهای آنها همچنان در فروشگاه‌های تجاری و بازارهایی که احتمال حملات مهاجمان مسلح زیاد است، به‌طور باورنکردنی متداول است. این عینک ایمنی قبلاً به عنوان یک نجات دهنده شهرت پیدا کرده است و باعث می شود کارگران و مشتریان احساس امنیت و امنیت بیشتری داشته باشند.

بیشتر بخوانید  جاماندگان منتظر سهام عدالت نباشند!

شیشه لمینت آگاهی گلس

شیشه یک ماده چند منظوره است که در ساخت و ساز ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می شود. راه حل های شیشه ای نوآورانه مدرن که به طور سنتی به دلیل شکنندگی آن شناخته می شود، شیشه ساده را به ماده ای قوی، همه کاره و بادوام با ویژگی های پیشرفته تبدیل کرده است.  ضخامت های شیشه تاثیری زیادی در میزان مقاومت شیشه دارد. فروش شیشه لمینت توسط شرکت های معتبر انجام می شود. برای نصب شیشه سکوریت یا لمینت در ساختمان حتما باید از نصاب حرفه ای استفاده کرد. در ساختمان یا هر مکان دیگری فراهم نمودن امنیت و همچنین زیبایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. 

شیشه لمینت یکی از اعضای قدرتمند خانواده شیشه است. بیایید بیاموزیم که شیشه لمینت آگاهی گلس چیست و چگونه می تواند امنیت بسیار مورد نیاز را در مناطق با امنیت بالا فراهم کند.

معرفی شیشه لمینت آگاهی گلس

شیشه لمینت یک شیشه فرآوری شده است که به عنوان یک جایگزین عالی برای شیشه معمولی عمل می کند. ساختاری سخت و محکم را فراهم می کند و شکستن آن دشوار است. این شیشه نشکن است بنابراین در صورت شکستگی به قاب می چسبد و خرد نمی شود. شیشه لمینت از دو یا چند صفحه شیشه ای ساخته می شود که با کمک یک لایه در جای خود نگه داشته می شوند تا یک پیوند دائمی و محکم ایجاد کنند. لایه میانی معمولا از پلی وینیل بوتیرال (PVB) ساخته می شود. لایه میانی PVB به دو لایه شیشه متصل می شود و هنگامی که در معرض ضربه شدید قرار می گیرد آنها را به هم نگه می دارد و یک لایه قوی، کامل و همگن را تشکیل می دهد. این پیوند بین ورق PVB و شیشه یک پیوند شیمیایی است و بنابراین به راحتی شکسته نمی شود.

مزایای استفاده از شیشه لمینت

شیشه لمینت مزایای زیادی دارد، از جمله:

ایمنی بهتر

شیشه های معمولی شکننده و شکستنی هستند. در صورت شکستگی یا ضربه تصادفی، شیشه های معمولی می توانند به قطعات بلند و ناهموار تبدیل شوند که می تواند باعث صدمات جدی و گاهی کشنده شود. به همین دلیل استفاده از شیشه لمینت بهترین انتخاب است. ویژگی اصلی شیشه لمینت عملکرد آن در برابر ضربه شدید است. لایه میانی ویژه PVB در شیشه لمینت ضربه را جذب کرده و در برابر نفوذ مقاومت می کند. در اثر ضربه های بسیار شدید، شیشه ممکن است بشکند، اما تکه های شیشه محکم به لمینت چسبیده می مانند و مانند شیشه معمولی خرد نمی شوند. این امر خطر آسیب را به حداقل می رساند و ایمنی را تضمین می کند.

حال بیایید به وب سایت شرکتی سر بزنیم که در زمینه تولید انواع و اقسام شیشه ها مانند همین موارد اینجا مشغول است. شرگت آگاهی گلس سابقه خوبی در تولید این موارد دارد. برای بازدید از کالاهای آنها به وب سایت agahiglass.com مراجعه کنید.