تشکر وریا از مدیر جدیدش
تشکر وریا از مدیر جدیدش

در روزهایی که وریا غفوری با مصاحبه های مکرر از علاقه اش برای تمدید قرارداد با استقلال سخن گفت، در نهایت این اتفاق رخ نداد تا کاپیتان آبی ها پس از ۶ فصل حضور در این تیم، راه جدایی را در پیش بگیرد که این مسئله باعث انتقاد هواداران از مدیریت باشگاه شد. پس از […]

در روزهایی که وریا غفوری با مصاحبه های مکرر از علاقه اش برای تمدید قرارداد با استقلال سخن گفت، در نهایت این اتفاق رخ نداد تا کاپیتان آبی ها پس از ۶ فصل حضور در این تیم، راه جدایی را در پیش بگیرد که این مسئله باعث انتقاد هواداران از مدیریت باشگاه شد.

پس از گذشت چند هفته از پیوستن این بازیکن به فولاد، بالاخره وریا نخستین پست اینستاگرامی خود را با لباس فولاد به اشتراک گذاشت و از اهدافش برای موفقیت تیم جدید خود گفت.

وریا در این پست نوشته است: سلام بر خوزستان و فولادی‌های عزیز امیدوارم در کنار هم موفقیت بزرگی کسب کنیم باعث افتخارم است که در کنار شما عزیزان حضور دارم.

بیشتر بخوانید  آفتابی شدن علی کریمی

بخش بعدی این پست اینستاگرامی جایی است که به نظر می رسد کاپیتان سابق استقلال با کنایه به مدیران تیم سابقش، از مدیریت فولاد تشکر کرده که او را تنها نگذاشته‌اند.

وریا نوشته است: از آقا جواد نکونام ممنونم بابت حمایتهاشون در این مدت و همچنین از آقای گرشاسبی و دکتر گودرزی عزیز تشکر میکنم که بنده را تنها نگذاشتن!

  • منبع خبر : برترین ها